Grenslandkapel keert terug naar Holstohus Olst voor tweede editie

Leestijd: < 1 minuut

Op zondag 23 maart organiseert het Holstohus in Olst opnieuw een muzikaal evenement. De Grenslandkapel uit Overdinkel treedt samen met de Grensland Oberkräiner groep op.

Jan en Annie Bos, de initiatiefnemers, hebben zich het afgelopen jaar ingezet om dit optreden weer mogelijk te maken. Dankzij steun van meerdere bedrijven uit de gemeente Olst-Wijhe is dat gelukt. Sponsoren uit de regio dragen bij aan de organisatie en maken het evenement financieel haalbaar. 

De Grenslandkapel speelt een mix van Egerländer, Böhmische en Oberkräiner muziek. Vorig jaar stond de kapel ook al in het Holstohus en dat werd goed ontvangen door het publiek. Daarom komt er nu een vervolg. Het concert vindt plaats van 14.00 tot 17.00 uur.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

1,800FansLike
2,069VolgersVolg
2,127VolgersVolg
3,520AbonneesAbonneer
× App de radiostudio