KOOS gaat vanaf eind augustus in de Sporthal De Hooiberg in Olst naschoolse sportactiviteiten organiseren voor kinderen in de leeftijd van 8 tot 13 jaar.
De naschoolse opvang van KOOS is gevestigd in het scouting gebouw naast de sporthal in Olst. Door toename van het aantal kinderen en omdat KOOS het belangrijk vindt dat kinderen sporten heeft KOOS contact gezocht met de beheerder van de sporthal en de diverse sportverenigingen die gebruik maken van Sporthal De Hooiberg.
Door de samenwerking die nu is ontstaan kunnen kinderen die gebruik maken van de buitenschoolse opvang bij KOOS zonder meerkosten kennismaken met verschillende sporten. Elke middag is een derde deel van de sporthal beschikbaar voor KOOS en worden verschillende sporten aangeboden.
Basketbalvereniging Olstars is inmiddels gestart met een groep van zo?n 15 kinderen en de eerste ervaringen zijn erg positief. De vereniging is blij dat meer kinderen kennis kunnen maken met hun sport, ouders zijn tevreden dat zij hun kinderen niet heen en weer hoeven te brengen en dat sport gecombineerd kan worden met de buitenschoolse opvang. En de kinderen vinden het fantastisch.