Nederlandse Techniek Kampioenschappen bij SC Overwetering

Leestijd: < 1 minuut


Voor voetballers die hun techniek willen verbeteren biedt SC Overwetering de Nederlandse Techniek Kampioenschappen (NTK) aan. Het idee is gebasseerd op de visie van René Meulensteen en staat garant voor kwaliteit, uistraling en bovenal succes. De kampioenschappen zijn voor voetballers van alle nivaus. Jeugdtrainers zijn ook welkom om kennis te maken met deze techniekoefeningen.

De kinderen gaan die dag aan de slag met het aanleren en toepassen van techniekoefeningen in afwisselende oefenvormen en spel-en partijvormen. De visie van het NTK is om de kinderen eerst de baas te laten worden over de bal door middel van coordinatie en voetenwerk. Zo kunnen zij het verschil maken in de wedstrijd.

Het NTK vindt plaats op dinsdag 22 oktober op het sporcomplet van SC Overwetering in Olst. Het begint om 10.00 uur. Wil je ook graag meedoen? Schrijf je dan in via www.moves-skills.nl

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

1,800FansLike
2,069VolgersVolg
2,127VolgersVolg
3,520AbonneesAbonneer
× App de radiostudio