Op woensdag 3 juli worden de Rinus Michels Awards uitgereikt. De prijs bestaat uit drie categorieën: beste trainer van de Vrouwen Eredivisie, beste trainer van de Keuken Kampioen Divisie en de beste trainer van de Eredivisie. In die laatste categorie is René Hake, trainer van Go Ahead Eagles genomineerd.
Hake is genomineerd vanwege zijn goede prestaties met ‘Kowet’ dit seizoen. Met als ultiem hoogtepunt het winnen van de Play-Offs. Hierdoor mag de Deventer ploeg volgend seizoen Europees voetbal spelen. Door de wedstrijd tegen FC Utrecht in de finale te winnen barstte een waar volksfeest los. De club mag instromen in de de tweede voorronde van de Europa Conference League.
Andere genomineerden
De coach uit het Drentse Erica heeft wel stevige concurrentie. Ook kampioenenmaker Peter Bosz van PSV, winnaar van de afgelopen twee edities Arne Slot van Feyenoord, trainer van bekerfinalist NEC Rogier Meijer en Joseph Oosting van nummer drie FC Twente, zijn genomineerd.
Huldiging Papendal
De prijs wordt ieder jaar uitgereikt na het voetbalseizoen. Dit jaar worden de winnaars op 3 juli gehuldigd op Sportcomplex Papendal in Arnhem. De hoofdtrainers uit het Betaald Voetbal en de Bondscoach kiezen de Trainer/Coach van het jaar in de verschillende categorieën. Een eventuele oeuvreprijs wordt toegekend door het Rinus Michels Award comité.
Tip ons:
Heb jij nieuws uit Salland en wil je ons daarvan op de hoogte brengen?
Mail ons via redactie@salland1.nl