Vanavond op tv: Oranjevereniging Deventer uitgelicht in Salland Magazine

Leestijd: < 1 minuut

Voorzitter Cees Zeyseink en bestuurslid Carel Heerius zijn vanavond te gast in Salland Magazine, de talkshow van Salland1. Ze vertellen over het aankomende Koningsdag feest in de stad.

Vorig jaar werd Koningsdag voor het eerst gevierd op het grote Kerkhof en aan de Welle. Dit smaakte naar meer, en daarom wordt er dit jaar opnieuw een uitgebreid programma in de stad georganiseerd. De vereniging heeft genoeg plannen, waarover uitgebreid gesproken zal worden in de uitzending.

Een belangrijk onderwerp is de zoektocht naar vrijwilligers, zodat de evenementen in de toekomst op grote schaal kunnen worden aangeboden.

Presentatrice Marion Broeknellis ontvangt haar gasten in de studio in Wijhe. De uitzending van Salland Magazine begint donderdag om 20.00 uur op het tv-kanaal van Salland1. De uitzending is ook rechtstreeks te volgen en terug te kijken via YouTube.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

1,800FansLike
2,069VolgersVolg
2,127VolgersVolg
3,520AbonneesAbonneer
× App de radiostudio