Omwonenden en reizigers kunnen op donderdag 24 april meer horen over de plannen. ProRail, Dura Vermeer en de gemeente Raalte organiseren dan een informatieavond in ’t Kerkhuus in Heino. De bijeenkomst is van 19.00 tot 20.00 uur.
In en rond station Heino verandert de komende weken veel. ProRail laat het station verbouwen. Bouwbedrijf Dura Vermeer voert de werkzaamheden uit. De aanpassingen moeten zorgen voor een beter en veiliger station.
Van 10 tot en met 26 mei rijdt er geen trein via Heino. In die periode wordt er dag en nacht gewerkt aan het spoor. Het middenperron verdwijnt en maakt plaats voor twee brede zijperrons. De overweg aan de Stationsweg krijgt een nieuwe indeling. Ook worden de sporen zelf vernieuwd.
Doordat er straks geen middenperron meer is, hoeft de Intercity niet meer langzaam langs het station te rijden. Daardoor komt de trein met hogere snelheid langs de overweg. Voor de veiligheid verandert daarom ook de inrichting van de overweg.
Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl