Op 28 augustus 960, nu 1050 jaar geleden,werd de officiële akte met daarin de naam Wie getekend door Koning Otto. Daarom zal op zaterdag 28 augustus 2010 een fietstocht worden georganiseerd binnen de grenzen van de oude gemeente Wijhe. Een verrassende tocht met opgaven voor jong en oud en verschillende afstanden (naar keuze ± 20 en 30 km).
De fietstocht zal eindigen met een barbecue bij Grillhouse The Longhorn aan de Langstraat. Voor volwassen zijn de kosten voor de fietstocht met barbecue ? 7,50 en voor kinderen tot 12 jaar slechts ? 5 (exclusief consumpties).
U kunt zich opgeven bij Elferink Mode aan de Langstraat, de eigen bijdrage moet dan gelijk voldaan worden. Waarbij voor de snelle beslissers nog een extra bonus te verdienen is: de mok van Wijhe 1050, waarvan nog een beperkt aantal exemplaren beschikbaar is. ( De mok wordt op 28 augustus overhandigd)